Nişan Başı Modelleri 2019 Tesettür

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Nişan Başı Modelleri 2019 Tesettür

Nişan evlilik yolunda atılan ilk adımdır. Kuşkusuz herkes bu özel günde kusursuz görünmek ister. Kusursuz görünmek için saç, makyaj, elbise tam bir uyum içinde olmalıdır. Elbise seçimini saç ve makyaj tamamlar. www.degisimkuaforr.com’da tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu özel gününüzde kusursuz görünmeniz için her daim sizin yanınızda bulunmaktan gurur duyarız. Açık ve kapalı bayanlar için birbirinden farklı ve son trend nişan başı modelleri ile sizleri daha çekici kılmak bizim görevimiz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Salonumuzda kaş, bıyık, komple ağda, organik saç boyama ve birbirinden ilginç tasarımlı saç kesimleri ve daha birçok konuda hizmet vermekteyiz. İstediğini renkte ve saça vermeden boya, röfle, dalga işlemleri yapılır. Özel günlerde gelin başı ve nişan başı saçı ve türbanı yapılır. Uzman ve deneyimli kuaför kadromuz ile her daim hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tesettür Nişan Başı Nasıl Yapılır?

Tesettür nişan başı alınan nişan kıyafetine uygun şal ya da türban seçimi işe başlar. Hem kıyafetinize hem de ten rengine uygun makyaj yapılır. Nişan başı modelleri 2019 tesettür giyimde yüz şekline uygun olarak tasarlanır. Aksesuar eklemek olmazsa olmazdır. Tesettür nişan başı yapılırken son trend aksesuarlar kullanılır. Çiçekli, taşlı ve boncuk işlemeli taç ve saç bantları türbanın üzerine yerleştirilir. Daha gösterişli olmasını isterseniz daha kalın ve pırıltılı taçlar seçmeniz mümkündür. Salonumuzda bulunan katalogdan seçerek tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Manikür Ve Pedikür Hizmetleri

Salonumuzda özenli ve tamamen steril ortamlarda manikür ve pedikür yapılır. El ve ayaklar saç ve makyajı tamamlar. Ellerin bakımlı ve güzel görünmesi her zaman kişiyi çekici kılar. Tesettürlü bayanlar için tırnaklar törpülenip manikür ve pedikür işlemi uygulanır. Açık bayanlar için birbirinden güzel ve rengarenk oje uygulanarak işlem tamamlanır. Kaşlar kaş konturu ve şekline dikkat edilerek yüz yapısına uygun olarak alınır. Saç boyası ve saç bakımı tamamen doğal ve organik ürünler ile yapılır. Saç zarar görmeden boya, röfle, gölge işlemleri uygulanır. Vizyonumuz ve başarımızın sırrı her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.