Nişan Başı Modelleri

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Nişan Başı Modelleri

Nişan evliliğe giden yolda atılan en önemli adımdır. Nişan törenlerinde aileler kaynaşır ve herkesi birbirini tanıma fırsatı yakalar. Ancak nişanın önemi gelin ve damat için farklıdır. Özellikle gelin, nişanda da tıpkı düğünde gibi tüm gözler üzerinde olsun ister. Nişanda tercih edilen kıyafete uygun bir saç modeli yaptırmak ve bütünlüğün şık bir görünüm alması için uğraşmak aslında aylar öncesinden başlar. Nişanda saç modeline karar verememek ve kuaför konusunda karamsar yaklaşmak aslında daha önce hayal kırıklığı ile karşılaşmış hanımlar için olağandır. Bizler modern nişan başı modelleri ile verdiğimiz hizmet sonrasında, gelinlerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz. Çünkü usta ellerden çıkan bu modeller gelinin yüz tipine ve tarzına uygun hazırlanıyor.

Aksesuarlı Nişan Başı Modelleri

Bazı gelinler nişan partilerinde bir yıldız gibi ışıldamak ister. Bunun için de saçlarında aksesuarlar olmasını tercih ederler. 2019 yılına özel nişan başı modellerinde daha çok sade ve sakin saç aksesuarları tercih ediliyor. Parlak, küçük ayrıntılar ile hazırladığımız saçlar için küçük dokunuşlar ile sade bir hareketlilik veriyoruz. Gotik tarzın yeniden saç modasına katılması ile kabarık saç modellerinin trend olması, nişanlanacak hanımları heyecanlandırıyor. Nişan töreninizde tercih edeceğiniz kıyafete uygun sizlere sunacağımız bu şık modeller, bir yıldız edası ile parlamanızı sağlayacak.

Şık Topuzlar

Topuz modelleri genellikle nişan törenlerinde en çok tercih edilen modellerdendir. Balerin topuzun yerini daha salaş ve ense topuzlarına bırakması aslında hanımların hoşuna gitti. Hafif salaş ama büyüleyici bir saç modeli için arayışa girmenize gerek yok. Çünkü profesyonel saç uzmanlarımız, saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre, kafa şeklinizi de hesaba katarak sizlere en güzel sonuçları vermeye devam ediyor.

Türban Nişan Başı Modelleri

Nişanında türbanlı bir kıyafet seçmek isteyen gelin adaylarına da seçeneklerimiz çok fazla. Türbanlı nişan başı modelleri bu yıl da güne damgasını vuruyor. Özellikle çiçek aksesuarları ile süslenen bu modellerde önemli olan tam bir bütünlüğün yakalanabilmesi. Eşarbın ya da şalın kıyafet ile bütünlük sağlamaması, tüm görünümü mahvedebilir. Bu özel gününüzde işinizi şansa bırakmayın ve hemen sitemize bir göz atın.