Düğün Saç Modelleri

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Düğün Saç Modelleri

Bir bayanın en mutlu günlerinden biri düğün günü olmaktadır. O gün en güzel ve kusursuz olmak için gelinlik makyaj ve saç modelleri büyük önem taşımaktadır. Normal zamanlardan ve günden daha farklı ve tarz saç modeli ile kusursuz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Gelinlik modelinize ve yüz tipinize en uygun olan model ile güzelliğinize güzellik katmanız ve resimlerinize baktığınızda sürekli hatırlayacak bir saç modeline sahip olmak için size özel düğün saç modelleri tasarlanmakta ve sunulmaktadır. Her gelinde olduğu basit modeller yerine farklı modeller ile saçınıza en uygun modelleri yaptırarak gün boyu saçınız bozulmadan o günün tadını çıkarabilirsiniz.

Kısa Saçlar İçin Modeller

Çok kısa bir saça sahip olsanız bile düğün gününüzde çok şık bir saç modeline sahip olabilmeniz mümkün oluyor. Saç yapımı öncesinde gerekli bakım yapılarak saçınızın canlı ve havalı görünmesi sağlanmaktadır. Gelinliğin en önemli aksesuarı olan Duvak saçınıza en iyi şekilde yerleştirilerek bir bütün haline getirilir Dilerseniz saçınıza ek yapılarak daha uzun modelde saç kullanmanız sağlanmaktadır. Kısa model de saç tasarımı istemeniz halinde ise en güzel model saçınıza tasarlanmaktadır.

Uzun Saçlar İçin Modeller

Gelin saçında en kullanışlı modeller uzun saçlar için oluyor. Her şekle ve modele kolaylıkla uyum sağlayan uzun saçlar için isteseniz açık model ya da topuz modelleri uygulanmaktadır. Gelinlik modelinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanan saç modellerinde, boyun kısmı açık bırakılabildiği gibi dalga verilerek kapatılabiliyor. Açık saçların arasına çiçek, toka ve benzeri aksesuarlar ile farklı bir hava katılabilir, tüm bunlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekil almaktadır. Siz modele karar verin biz şekil verelim.

Örgü Saç Modelleri

Gelin adayları bu özel günde düğün saç modelleri arasında en fazla örgü modellerini tercih ediyor. Açık renk saç ve uzun saçlarda oldukça kullanışlı ve güzel duran örgü modellerini uzun süre bozulmadan kullanabilirsiniz. Fazla abartı olmayan ve son derece şık olan bu model için farklı örgü modelleri kullanılmaktadır. Tam örgü ya da yarın örgü seçeneklerinden dilediğiniz seçeneği belirlemeniz yeterli olacaktır.