Açık Gelin Başı Modelleri 2019

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Açık Gelin Başı Modelleri

Hayatınızın en özel gününde dikkat çekici saç modeli seçimi yapılmalıdır. Bunun için www.degisimkuaforr.com sitesi ziyaret noktanız olmalıdır. Gelinlerin yüz tiplerine ve gelinlik modellerine uygun saç modelleri vardır. Açık saç modelleri gelinlerde topuzdan sonra ikinci sırada gelir. Birçok model ve çeşit vardır.

Açık Gelin Başı Modelleri 2019

2019 yılında gelinlerin açık saç tercihleri kasnak olmayan gelinlikler ile uyumlu olduğundan daha ön plandadır.

Çekici Dalgalı Açık Saç Modelleri

Göz kamaştırıcı bir gelin olmak isteyenlerin tercihidir. Bu modelin diğer bir adı da Hollywood modeli olarak da bilinir. Kalın maşa ile dalgalı saç yaratımı yapıyoruz. Saçı bir tarafa doğru toplayarak şekil yaratımı yapılıyor. Gelinin tercihine göre zarif bir toka ile gelinliğe göre hareket yaratılır. Her türlü yüz tipi ve gelinlik ile kullanılır. Önceliğimiz gelinlerimizin tercihleridir.

Düz Açık Saç Modelleri

İddialı ve işlemesi fazla olan gelinlerin üzerine düz fön ve sade bir taç ile gözleri gelinliğin üzerine yoğunlaştırmak için tercih edilir. Çok abartılı gelinliklerde daha çok sunum yaptığımız bir modeldir.

Hareketli Fönlü Açık Saç Modelleri

Firmamızın en gözde modellerimdendir. Saçı alından iki yana ayrılarak katmanlı fön ve aralarına maşa ile yapılan bir saç modelidir. Duvak arka tarafa takılarak saçlar ön plana çıkarılır. Her türlü yüz tipine uygundur.

Hacimli Açık Saç Modelleri

Özellikle ince telli saça sahip gelinlerin daha çok tercih ettiği modeldir. Sade gelinlik modellerinde saçlar ön plana çıkar ve gelinin güzelliği ile birleşir. Havaya doğru kalkık yan tarafa atılmış kalın maşa ile şekillendirilmiş bir modeldir. Straplez, V yaka ve düşük omuzlu gelinliklerde daha çok tercih edilir. Geniş alınlı ve yuvarlak yüzlü gelinlere daha uygun bir modeldir.

Sık Bukleli Açık Saç Modelleri

İnce uçlu maşa ile katlı ve çok sık bukleler yaratılır. Uzun bir kakül ve üzerine ince bant veya bir taç ile saç daha çok hareketlendirilir. Kullanım açısından rahat ve her yüz tipine yakıştığı için genel olarak tercih edilir. Yapımı oldukça zahmetli olan bir saç modelidir.

Açık Saç Örgü Modelleri

2019 yılı en çok tercih edilen modelidir. Üstten örgü ve aralarına girmiş çiçek motifli tokalar ile şekillendirme yapılır iken hafif dalgalı maşa ile saç hareketlendirir.

Yarı Toplu Açık Saç Modelleri

Saçlar ortadan iki yana ayrılırken arkadan yarım olarak saç toplanır ve duvak toplanan saçın arasına takılır. Dağınık kalan saçlara hafif dalgalı maşa yapılır. Sivri yüze sahip gelinler daha çok tercih eder.