Tesettür Gelin Başı Modelleri 2019

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2019

Gelin başı yapımı, bir kuaför için sanat için yapıt oluşturmaktır. Yüz şekline, göz rengine, alın yapısına uygun gelin saçı yapmak emek ve beceri isteyen bir iştir. Gelinin ayrıcalığının diğer kişilere yansıtılması kuaförün kalitesine ve başarısına bağlıdır. İstanbul ilinde Beykoz ilçesinde tesettür gelin başı modelleri 2019 tasarımlarını sizler için sunmakta olan salonumuzun tüm bilgilerine www.degisimkuaforr.com’dan ulaşmak mümkündür. Verdiğimiz hizmetler ile tüm bayanların beğenisini kazanmaktayız. Bayan personel kadromuz ile müşterilerimize görselliğin en ayrıcalıklı şeklini sunan salonumuzun hizmetlerini, site üzerinden inceleyebilirsiniz.

Taçlı Tesettür Gelin Başı

Tesettür gelin başı modellerinde uygulamış olduğumuz egzotik saç tasarımları ve şık motifler, gelinlerimize ayrı bir saflık ve temizlik katmaktadır. Masumiyetin sembolü olan gelinlerimize, uyguladığımız modellerin enerjisini katarak ışıltılarına, ışıltı katıyoruz. Gelin başında uyguladığımız, taç detayları ile daha şık ve görsel şölen oluşturuyoruz. Asalet ve saflığı bir arada sunan modellerimizi internet sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

Osmanlı Motifli Gelin Başı

Gelinlerimizin istekleri üzerine uygulamış olduğumuz gelin başı modellerinde, osmanlı motifli ve taşlı modellerimizde renkli ve farklı bir tasarım olarak repertuarımızda yerini alıyor. Gelinlik üzerinde oldukça hoş duran bu gelin başı modelimiz, gelinlerimize sultan havası katıyor, bir prenses edasıyla etraflarındaki insanları büyülemelerini sağlıyor. Tüm gelinlerimizin hayran kaldığı bu modeli görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her gelin için uygulayabileceğimiz bu modele uygun makyaj tasarımlarımızda oldukça ilgi görüyor. Müşterilerimize sunduğumuz titiz ve itinalı hizmetler ile ilgili mutlaka bilgi alınız. Gelinlerimizle makyaj ve saç ile ilgili püf noktaları hakkında sohbetler yapıyoruz.

Saç Ve Makyaj, Öncesi Ve Sonrası

Salonumuzda tüm müşterilerimizi en uygun fiyat seçenekleri ile büyük değişimlere uğratıyoruz. Sitemiz içerisinde bulunan menü ile, saç yapımı ve makyaj uygulamasından sonra yaşanan değişimleri inceleyerek, salonumuz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uzun ve kısa duvaklı, taçlı, işlemeli ve dantel detaylı gelin başı modellerimizi saçınıza uygulatabilir, nasıl bir gelin başı istediğinize karar verebilirsiniz. Salonumuz tesettür gelin başı modelleri 2019 tasarımlarında, en bilinmeyen ve göz alıcı modelleri tasarlamakta ve eşsiz sonuçlar çıkarmaktadır.