Gelin Makyaj Trendleri 2019

1
2
3
4
5
6

Gelin Makyaj Trendleri 2019

Her gelin, düğününde kusursuz görünmek ister. Göz alıcı bir güzellik için yalnızca gelinlik yeterli olmayabilir. Onu tamamlayacak olan saç ve makyajın da gelinin yüzüne uygun olması, aynı zamanda trende yakın olması oldukça önemli. O özel günde tüm bakışları üzerine toplayacak olan gelinin, demode ve yüzüne yakışmayan bir makyaj ile günü geçirmesi hayal kırıklığı yaratacaktır. Bu yılın gelin makyaj trendleri de, diğer yıllara göre daha sade ve farklı. Hem tesettürde, hem de açık gelin başında uygulanacak olan bu makyaj trendleri, gelinin zarafetini ortaya çıkarmayı hedefliyor. Bizler, yıllardır güzellik sektöründe olmanın tecrübesi ile siz gelinleri bu özel güne hazırlıyor ve bunu yaparken de en yetenekli uzmanlarımızı kullanıyoruz. Kullanmış olduğumuz profesyonel makyaj malzemelerimiz sayesinde, yüzünüzdeki tüm cilt kusurlarını kamufle edebiliyoruz.

Porselen Makyaj İle Kusursuz Olun

Gelinlerin en çok endişelendikçe konulardan biri de, ağır makyajın yüzde oluşturacağı görüntü karmaşasıdır. Özellikle fondötenin yüzde çizgiler oluşturması, farların göz çizgilerinde birikmesi ve rujun kaybolması makyajın çok daha bir görüntüye ulaşmasına neden olur. Ancak bizler, kullanmış olduğumuz su bazlı ve profesyonel ürünlerimiz sayesinde, saatlerce kusursuz bir görünümde olmanızı sağlıyoruz. Göz makyajı trendleri arasında yer alan gölgeleme konusunda uzman olan çalışanlarımız, gözlerinizin buğulu bir görünüme kavuşmasını ve gün boyu aynı görünümü korumasını sağlıyor.

Daha Soft, Daha Modern

Gelin makyajlarında kullanılan parlak ve simli renkler, yerlerini daha soft renklere bıraktı. Menekşe ve gri gibi buğulu renklerin göz makyajlarında oluşturduğu ahenk, gelinlerin fotoğraf çekimlerinde de yıldız gibi parlamasını sağlıyor. Aynı zamanda bu yılın ruj renkleri arasında, şeftali gibi daha açık renkler göze çarpıyor. Saç ve cilt rengine uygun kaş makyajları da yine trend makyaj tamamlayıcı adımlardan.

Profesyonel Gölgeleme Teknikleri

Yüzde bulunan rahatsız edici bazı noktaların gölgeleme tekniği ile ortadan kaldırılması yine trend makyaj akımlarından biri. Özellikle burun eğriliklerine uygun teknik bazı yöntemler, çok daha hoş bir görünüme kavuşulmasını sağlar. Uzmanlarımızın makyaj uygulamalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Gelin makyaj trendleri 2019 yılına özel renkler ile usta ellerden sizlere sunuluyor. Sizler de en özel gününüzde kusursuz bir güzelliğe bürünmek isterseniz hemen bizleri arayın.