2019 Saç Renkleri Bayan

1
2
3
4
5
6
7
8

2019 Saç Renkleri Bayan

Bir kadın için saç en önemli aksesuardır. Saçın son trende ve aynı zamanda kişiye uygun bir hale getirilmesi her kadının hayalidir. Özellikle hayali kurulan renge kavuşmak saçların ve kadının güzelliğini ön plana çıkarır. Ancak ne yazık ki pek çok kuaför saç konusunda tam teçhizat, donanım ve tecrübeye sahip değil. Bu da hem kalitesiz, hem de yüze ve trende hiç uygun olmayan bir saça sebep olmaktadır. 2019 saç renkleri arasında yine sarının yeri yadsınamıyor. Ancak kremsi tonlarda uygulanan sarı ile doğal bir görünüm yakalanması en önemli kriter. Bizler yılların tecrübesi ile uzmanlığımızı birleştiriyor ve sizlere muhteşem saçlar sunuyoruz.

Doğal ve Parlak Tonlar

Sarı saç modası aslında pek çok kadının ayak uydurmak istediği bir akım. Ancak yanan saçlar, zarar gören saç uçları, yumurta sarısı tonları ve hiç hesaba katılmayan gölgeleme hataları bu akıma karşı önyargı oluşturuyor. Bu yıl da sarı saçların daha doğal bir görünüm alması hedefleniyor. Dokunaklı ve dolgun tonlarda uygulanan sarı renk, kadının yüz hatlarının daha belirgin ve doğal görünmesini sağlıyor. Üstelik çok ağır makyaj gerektirmeyen bu tonlar sayesinde, ışıltılı ve göz alıcı bir görünüme kavuşmak mümkün. Kullanmakta olduğumuz kaliteli ve organik boyalar sayesinde saçlarınızın zarar görmeden hayalinizdeki renge kavuşmasını sağlıyoruz. Üstelik ombre gibi en trend uygulamaları da, keskin geçişler ile değil, daha yumuşak ve naif geçişler ile sizlere sunuyoruz.

Koyu Tonlarla Işıldayın

Kahve, fındık, kumral, esmer gibi saç renkleri her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok rağbet gören seçeneklerden. Özellikle beyaz tenli kadınların koyu renk saç modelleri ile ışıldaması sıkı bir trend yarattı. Saçınızı kendi renginde boyatarak daha parlak ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Üstelik kullandığımız boyalar sayesinde asla akma ve yıpranma gibi bir sorun da yaşamazsınız.

Açık Saç Uçları, Modern Bir Görünüm

Ombre uygulamalarına eklenen bakır ve kumral tonlar, saç rengi açık olan kadınların vazgeçilmezi. Üstelik bu uygulama yalnızca uzun değil, kısa saçlı kadınların da bir numaralı tercihi. Ancak ombre uygulamalarında sarıdan farklı bir renk tercihi çoğu zaman hayal kırıklığı oluşturabilir. Bizler dilediğiniz tonları modern saç akımları ile bir araya getiriyor ve sizlere ustalıkla sunuyoruz. 2019 saç renkleri bayan trendleri konusunda kararsızsanız mutlaka www.degisimkuaforr.com olarak bizleri mutlaka takip ediniz.